Aktualności na profilu Facebook
27 Listopad 2018

Najświeższe informacje dotyczące codziennego funkcjonowania naszych placówek publikujemy na naszych profilach społecznościowych:

Facebook Białołęka

Facebook Wola

Zapisy 3 i 4-latków do przedszkola publicznego na Woli
26 Listopad 2018

Zapraszamy do przedszkola z grupą żłobkową na Woli. W przestronnym lokalu na warszawskiej Woli, przy ul. Syreny 20, przygotowaliśmy atrakcyjne i bezpieczne miejsce dla maluchów oraz przedszkolaków.

Ważna informacja dot. naboru do przedszkola na Woli
06 Wrzesień 2018

Uprzejmie informujemy, że do przedszkola na ul. Syreny 20 przyjmujemy wyłącznie dzieci, które obecnie mają ukończone min. 2,5 roku.

Bezpłatne dni adaptacyjne
01 Lipiec 2018

Drodzy Rodzice, informujemy że w naszym żłobku zapewniamy możliwość bezpłatnej adaptacji dziecka. Okres adaptacyjny trwa tydzień. Za ten czas nie jest pobierana opłata za pobyt. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsze podpisanie umowy i wniesienie opłaty wpisowej.

Bon Żłobkowy - wyższe kryterium dochodowe
20 Czerwiec 2018

Od 1 czerwca 2018 r., rodzice mogą składać wnioski o warszawski bon żłobkowy według zwiększonego o 50 procent kryterium dochodowego. Dzięki temu z bonu będzie mogło skorzystać więcej warszawskich rodzin.