Obraz
Patrycja Kurczyńska
Placówka
Zajawka

Cenimy sobie profesjonalizm oraz ciepło domowego ogniska, dlatego w Luli zatrudniamy opiekunki posiadające kwalifikacje do pracy z dziećmi, ale także ze szczególnym urokiem osobistym. Praca z dziećmi wymaga wiele cierpliwości, ale daje naszym opiekunkom mnóstwo radości i uśmiechu na co dzień. Kwalifikacje jakie zyskują na studiach pedagogicznych, dopełniają praktyką codziennej pielęgnacji i opieki nad dziećmi. Staramy się nadążać za najnowszymi trendami – nasi opiekunowie nieustannie się kształcą, pogłębiają swoją wiedzę oraz kwalifikacje. Nasze dzieci czerpią jak najwięcej z nowej nauki opiekunów, ucząc się coraz to nowych, ciekawych aktywności. Nasi opiekunowie to osoby ciepłe, pracowite, chętne do pomocy. Wyznają zasadę – nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać i w praktyce – każda przeszkoda jest konsultowana z rodzicami, poprzedzona baczną obserwacją dziecka, konsultacją z odpowiednim specjalistą. Wielokierunkowe spojrzenie na dziecko przez opiekunów daje Państwu poczucie bezpieczeństwa, a nam – satysfakcję, że wykonaliśmy swoją pracę rzetelnie z użyciem wszystkich możliwych środków.