Placówka
Zajawka

Cenimy sobie profesjonalizm oraz ciepło domowego ogniska, dlatego w Luli zatrudniamy opiekunki i pedagogów  posiadających kwalifikacje do pracy z dziećmi, ale także ze szczególnym urokiem osobistym. Praca z dziećmi wymaga wiele cierpliwości, ale daje naszym opiekunkom mnóstwo radości i uśmiechu na co dzień. Kwalifikacje, jakie zyskują na studiach pedagogicznych, dopełniają praktyką codziennej pielęgnacji i opieki nad dziećmi.

Staramy się nadążać za najnowszymi trendami – nasi opiekunowie nieustannie się kształcą, pogłębiają swoją wiedzę oraz kwalifikacje. Nasze dzieci czerpią jak najwięcej z nowej nauki opiekunów, ucząc się coraz to nowych, ciekawych aktywności. Nasi opiekunowie to osoby ciepłe, pracowite, chętne do pomocy. Wyznają zasadę – nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać i w praktyce – każda przeszkoda jest konsultowana z rodzicami, poprzedzona baczną obserwacją dziecka, konsultacją z odpowiednim specjalistą.

Wielokierunkowe spojrzenie na dziecko przez opiekunów daje Państwu poczucie bezpieczeństwa, a nam – satysfakcję, że wykonaliśmy swoją pracę rzetelnie, z użyciem wszystkich dostępnych środków.

patrycja

Patrycja Kurczyńska - dyrektor

Jestem szczęśliwą mamą Stefanka i Stasia, bycie dla nich mamą to największe szczęście jakie spotkało mnie w życiu.
Dzięki szerokiemu wykształceniu (pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami terapii pedagogicznej oraz zarządzanie oświatą) mam szerszy obraz rzeczywistości, a na dziecko mogę patrzeć wielokierunkowo. Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno jako nauczyciel, jak i dyrektor.

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Na stanowisku dyrektora cechuje mnie doskonała organizacja, pewność i trafność w podejmowaniu decyzji, skrupulatność, otwartość na rodziców oraz umiejętność konkretyzowania celów. Mam nadzieję na stały kontakt z rodzicami, tak aby zarówno oni, jak i ich dzieci czuli się u nas komfortowo.

"Lulę" traktuję jak własny dom, dbam zarówno o dobro dzieci, jak i stan wizualny i atmosferę w pracy. Tworzę miejsce przyjazne dzieciom i pracownikom. Chciałabym, aby po opuszczeniu naszego żłobka i przedszkola wspominali nas Państwo z uśmiechem na twarzy i z niewielką łezką w oku, że ten czas tak szybko mija.

Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, w którym aktywnie działam.

Subtytuł
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor