Bezpłatne przedszkole "Lula"
04 Czerwiec 2019

Od 01.09.2019 r. nasze przedszkole będzie funkcjonowało na zasadach placówek publicznych prowadzonych przez m.st. Warszawa.

Aktualności na profilu Facebook
27 Listopad 2018

Najświeższe informacje dotyczące codziennego funkcjonowania naszych placówek publikujemy na naszych profilach społecznościowych:

Facebook Białołęka

Facebook Wola

Angielski z Harrison School na Białołęce
27 Listopad 2018

Aby zapewnić naszym przedszkolakom najwyższy poziom nauki języka angielskiego, podjęliśmy współpracę ze szkołą języka angielskiego Harrison School. Więcej informacji: Lekcje języka angielskiego.

Bezpłatne dni adaptacyjne
01 Lipiec 2018

Drodzy Rodzice, informujemy że w naszym żłobku zapewniamy możliwość bezpłatnej adaptacji dziecka. Okres adaptacyjny trwa tydzień. Za ten czas nie jest pobierana opłata za pobyt. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsze podpisanie umowy i wniesienie opłaty wpisowej.

Bon Żłobkowy - wyższe kryterium dochodowe
20 Czerwiec 2018

Od 1 czerwca 2018 r., rodzice mogą składać wnioski o warszawski bon żłobkowy według zwiększonego o 50 procent kryterium dochodowego. Dzięki temu z bonu będzie mogło skorzystać więcej warszawskich rodzin.