Apel policji
26 Marzec 2020

Prosimy o zapoznanie się z apelem Mazowieckiej Policji.

Koronawirus
11 Marzec 2020

Przedłużone zamknięcie przedszkoli i żłobków do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Aktualności na profilu Facebook
27 Wrzesień 2019

Najświeższe informacje dotyczące codziennego funkcjonowania naszych placówek publikujemy na naszych profilach społecznościowych:

Facebook Białołęka

Facebook Wola

Bezpłatne przedszkole "Lula"
04 Czerwiec 2019

Od 01.09.2019 r. nasze przedszkole będzie funkcjonowało na zasadach placówek publicznych prowadzonych przez m.st. Warszawa.

Angielski z Harrison School na Białołęce
27 Listopad 2018

Aby zapewnić naszym przedszkolakom najwyższy poziom nauki języka angielskiego, podjęliśmy współpracę ze szkołą języka angielskiego Harrison School. Więcej informacji: Lekcje języka angielskiego.

Bezpłatne dni adaptacyjne
01 Lipiec 2018

Drodzy Rodzice, informujemy że w naszym żłobku zapewniamy możliwość bezpłatnej adaptacji dziecka. Okres adaptacyjny trwa tydzień. Za ten czas nie jest pobierana opłata za pobyt. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsze podpisanie umowy i wniesienie opłaty wpisowej.