Aktualności na profilu Facebook
27 Wrzesień 2019

Najświeższe informacje dotyczące codziennego funkcjonowania naszych placówek publikujemy na naszych profilach społecznościowych:

Facebook Białołęka

Facebook Wola

Bezpłatne przedszkole "Lula"
04 Czerwiec 2019

Od 01.09.2019 r. nasze przedszkole będzie funkcjonowało na zasadach placówek publicznych prowadzonych przez m.st. Warszawa.

Angielski z Harrison School na Białołęce
27 Listopad 2018

Aby zapewnić naszym przedszkolakom najwyższy poziom nauki języka angielskiego, podjęliśmy współpracę ze szkołą języka angielskiego Harrison School. Więcej informacji: Lekcje języka angielskiego.

Bezpłatne dni adaptacyjne
01 Lipiec 2018

Drodzy Rodzice, informujemy że w naszym żłobku zapewniamy możliwość bezpłatnej adaptacji dziecka. Okres adaptacyjny trwa tydzień. Za ten czas nie jest pobierana opłata za pobyt. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsze podpisanie umowy i wniesienie opłaty wpisowej.

Bon Żłobkowy - wyższe kryterium dochodowe
20 Czerwiec 2018

Od 1 czerwca 2018 r., rodzice mogą składać wnioski o warszawski bon żłobkowy według zwiększonego o 50 procent kryterium dochodowego. Dzięki temu z bonu będzie mogło skorzystać więcej warszawskich rodzin.