Rekrutacja do przedszkola publicznego na Woli.

Z przyjemnością informujemy o trwającej rekrutacji do naszego nowego przedszkola z grupą żłobkową, mieszczącego się na Woli, przy ul. Syreny 20. Zajmujemy cały parter budynku, mamy mnóstwo przestrzeni do szalonych i swobodnych zabaw, spokojnego relaksu oraz efektywnej edukacji :)

Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata do grupy żłobkowej oraz 3 i 4-latki do grup przedszkolnych.

Przedszkole jest placówką publiczną, uczestniczącą w miejskim systemie rekrutacji do przedszkoli publicznych, bezpłatną dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, numer tel. 792 792 038, mailowy: info@lula.edu.pl lub wypełnienie formularza na stronie ZAPISY . Z przyjemnością spotkamy się z Państwem na miejscu i przekażemy szczegółowe informacje.