Rekrutacja do przedszkola na Woli - ostatnie miejsca

Z przyjemnością informujemy o trwającej rekrutacji do naszego nowego przedszkola z grupą żłobkową, mieszczącego się na Woli, przy ul. Syreny 20. Zajmujemy cały parter budynku, mamy mnóstwo przestrzeni do szalonych i swobodnych zabaw, spokojnego relaksu oraz efektywnej edukacji :)

Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata do grupy żłobkowej oraz dzieci w wieku 3-6 lat do grup przedszkolnych.

Od 1 stycznia 2019 r. przedszkole będzie placówką publiczną, uczestniczącą w miejskim systemie rekrutacji do przedszkoli publicznych, bezpłatną dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat).

Rodziców zainteresowanych pobytem już od września 2018 r. prosimy o kontakt telefoniczny, numer tel. 792 792 038, mailowy: info@lula.edu.pl lub wypełnienie formularza na stronie ZAPISY -  w wiadomości zwrotnej przekażemy Państwu najważniejsze informacje organizacyjne. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem na miejscu i przekażemy szczegółowe informacje.

Wszystkie dzieci zapisane i uczęszczające do naszego przedszkola już od września 2018 r. automatycznie zostają przyjęte do przedszkola publicznego od stycznia 2019 r.