Informacja dot. naboru do przedszkola na Woli

Uprzejmie informujemy, że do przedszkola na ul. Syreny 20 przyjmujemy wyłącznie dzieci, które obecnie mają ukończone min. 2,5 roku. Nie mamy możliwości rezerwacji miejsca dla dzieci, które minimalny wiek przedszkolny osiągną w 2019 r. lub później. Od stycznia 2019 r. będziemy funkcjonować jako przedszkole publiczne i podlegać takim samym zasadom, jak wszystkie inne placówki publiczne. Nabór będzie prowadzony przez miejski system rekrutacji, zgodnie z zasadą powszechnego dostępu do przedszkoli publicznych i odgórnie ustalonymi kryteriami.

Trwający do końcu 2018 roku tzw. wolny nabór (poprzez złożenie dokumentów bezpośrednio w przedszkolu, bez kryteriów) wynika z powodu rozpoczęcia działalności przedszkola w drugiej połowie roku, po zamknięciu miejskiego systemu rekrutacji w 2018 r.

Ze względów proceduralnych do 31 grudnia 2018 r. funkcjonujemy jako przedszkole niepubliczne, a nowy 2019 r. rozpoczynamy już jako przedszkole publiczne. Zgodnie z prawem wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola w 2018 r. pozostają w placówce i od 01.01.2019 r. kontynuują naukę w Publicznym Przedszkolu Lula.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!