Drodzy Rodzice,

funkcjonujemy w reżimie sanitarnym już drugi rok. Od początku pandemii wdrożyliśmy zasady i procedury mające na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji. Oprócz przestrzegania wspomnianych zasad i realizowania zaleceń urzędowych, regularnie ozonujemy wszystkie sale i pomieszczenia przedszkola.

Ozonowanie pozwala znacznie redukować w pomieszczeniach i na powierzchniach przedmiotów bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie oraz alergeny kontaktowe.

Dysponujemy własnym, profesjonalnym ozonatorem wiodącego polskiego producenta. Osoby obsługujące ozonator zostały odpowiednio przeszkolone. Ozonowanie odbywa się podczas weekendów, następnie pomieszczenia są dokładnie wietrzone.

Prosimy, aby przebywając na terenie przedszkola przestrzegali Państwo ustalonych zasad sanitarnych i procedur bezpieczeństwa.

Ozonator profesjonalny Korona A 40 Standard